Oferujemy rodzicom możliwość rozwijania w naszym przedszkolu talentów tanecznych dzieci. Dlatego też prowadzimy nabór chętnych do nauki tańca, prowadzonej przez profesjonalistów w tej dziedzinie, którzy posiadają również doświadczenie w pracy z dziećmi.

Koszt kursu to 75 zł za semestr.

Planowany termin realizacji kursu to każda środa od godz. 15.15 począwszy od m-ca października.

Chętne dzieci prosimy zgłaszać u wychowawców grup lub dyrektora placówki, do dnia 23 września b.r.

LEKCJA POKAZOWA

dla rodziców i dzieci chętnych do nauki tańca towarzyskiego odbędzie się dnia 21 września (środa) o godzinie 15.15 w budynku przedszkola.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 


W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia Dowiedz sie wiecej o plikach cookiesPolityka prywatnosci.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information