LEKCJE TAŃCA

Rozpoczynamy 3 października (środa) o godzinie 14.30.

Do udziału w tej lekcji zapraszamy również dzieci, które chcą zobaczyć i spróbować swoich możliwości, bez konieczności zapisywania się na kurs i wpłaty należności. Decyzja o tym może być podjęta przez rodziców w późniejszym terminie.

Zajęcia taneczne odbywać się będą w każdą środę o godzinie 14.30.

Zapraszamy i życzymy miłej zabawy.

Oferujemy rodzicom możliwość rozwijania w naszym przedszkolu talentów tanecznych dzieci. Dlatego też prowadzimy nabór chętnych do nauki tańca, prowadzonej przez profesjonalistów w tej dziedzinie, którzy posiadają również doświadczenie w pracy z dziećmi.

Koszt kursu to 75 zł za semestr.

Planowany termin realizacji kursu to każda środa od godz. 15.15 począwszy od m-ca października.

Chętne dzieci prosimy zgłaszać u wychowawców grup lub dyrektora placówki, do dnia 23 września b.r.

LEKCJA POKAZOWA

dla rodziców i dzieci chętnych do nauki tańca towarzyskiego odbędzie się dnia 21 września (środa) o godzinie 15.15 w budynku przedszkola.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.