Lekcje języka angielskiego dla wszystkich dzieci finansowane są przez Urząd Miasta.

Odbywają się one wg następującego harmonogramu:

Oddział I - poniedziałki i piątki godz. 9.30 - 10.00

Oddział II - poniedziałki i piątki godz. 8.00 - 8.30

Oddział III - poniedziałki i piątki godz. 12.00 - 12.30

Oddział IV - poniedziałki i piątki godz. 12.30 - 13.00

Oddział V - poniedziałki i piątki godz. 8.30 - 9.00

Oddział III - godz. 13.00 - 13.30

Już od 27 września rozpoczynamy naukę języka angielskiego w naszym przedszkolu.

Lekcje odbywać się będą w grupach:

1. dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z językiem obcym (2 grupy)
  2. dla dzieci, które kontynuują naukę (1 grupa)

Zajęcia odbywać się będą w dniach:

środa i piątek w godzinach: 13.00-13.30 i 13.30-14.00 (początkujący)

14.00-14.30 (zaawansowani)

Życzymy wszystkim owocnej pracy :)

Przedszkole od lat oferuje swoim podopiecznym możliwość odpłatnej nauki języka angielskiego.

W bieżącym roku szkolnym zajęcia językowe prowadzone będą przez Szkołę Języków Obcych "ARTIST"

( bliższe informacje na temat szkoły znajdą państwo na stronie: www.artist.com.pl )

Nauczanie języka angielskiego dla dzieci w ramach kursu:

• nauczanie w formie gier, zabaw oraz przez muzykę,
  • lekcje prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, mającą odpowiednie predyspozycje do pracy z małym dzieckiem,
  • zajęcia odbywają się 8 razy w miesiącu, tj. 2 razy w tygodniu po 30 minut,
  • na koniec roku szkolnego Rodzice uczestniczą w uroczystym zakończeniu kursu, powiązanego z rozdaniem dyplomów,
  • odpłatność za kurs jest stała przez cały rok i płatna w comiesięcznych ratach w kwocie 25 zł za miesiąc,
  • zajęcia rozpoczną się w październiku, opłata pobierana będzie za poprzedni miesiąc, czyli pierwsza płatność w listopadzie b.r. Nieobecności dzieci na zajęciach będą uwzględniane w wysokości opłaty.

Chętnych do nauki języka prosimy zgłaszać u wychowawców grup lub dyrekcji,

w terminie do 21 września b.r. (piątek).

Na ostatnim zebraniu z rodzicami została przedstawiona informacja o terminie uruchomienia zajęć dodatkowych z j. angielskiego. Zajęcia w III (5-latki) grupie odbywać się będą od października 2011r.

8 spotkań w m-cu po 30 minut każde. Odpłatność wynosi 20,00 zł za miesiąc. Opłata pobierana jest za poprzedni miesiąc, czyli pierwsza płatność będzie w listopadzie b.r. Nieobecności dzieci na zajęciach będą uwzględniane w wysokości opłaty.