Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 

Obszar nr 6

 

Realizując wymagania do obszaru 6 zintensyfikowałyśmy współpracę z instytucjami użyteczności spolecznej. W perwszej kolejności swoje kroki skierowałyśmy do Biblioteki Publicznej w Wojniczu.

Wspólnie z bibliotekarką ustaliłyśmy harmonogram spotkań, aby stopniowo poszerzać wiedzę dzieci związaną z historią wybranych dziedzin sportu.

Skarbnicą wiedzy na ten temat były książki, czasopisma, albumy jak również tablice interaktywne. Zdobyta wiedza na temat sportu spowodowala wzrost zainteresowania wśród przedszkolaków. Wychodząc im na przeciw wzbogacono zasoby biblioteczne w naszej placówce.

Posumowując cykl spotkań zorganizowano konkurs plastyczny pod hasłem " Moja ulubiona dyscyplina sportowa".

Kolejnym krokiem było nawiązanie współpracy z piłkarskim klubem sportowym Olimpia Wojnicz. Dzieci miały możliwość obserwacji oraz uczestniczenia w trenigu. Prezes Olimpii wręczył wychowankom piłkę i życzył im sukcesów.

Złota polska jesień pozwoliła nam na zorganizowanie spotkania z członkami klubów karate , rycerzami kasztelanii wojnickiej, płetwonurkami z klubu "Nototenia", triathlonistami .Różnorodność dyscyplin sportowych pokazała dzieciom jak piękny i fascynujący może być sport.

Najstarsza grupa przedszkolaków wzięła udział w spotkaniu z żużlowcem Unii Tarnów zorganizowanym w kinie Wawel. Dzieci otrzymały zdjęcia z autografami.

Byliśmy również gośćmi w ZSLiT w Wojniczu, gdzie starsi koledzy przedstawili prezentację multimedialną pt: " Nasi Olimpijczycy – Soczi 2014". Nazwiska: Kowalczyk, Stoch, Bródka towarzyszą naszym dzieciom do dziś.

Chcąc wzbogacić wiedzę na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życia codziennego przedszkolaki brały udział w spotkaniu z przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej i Policji.

 

Galeria

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia Dowiedz sie wiecej o plikach cookiesPolityka prywatnosci.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information