Dzięki uprzejmości jednego z rodziców mogą Państwo oglądnąć zakończenie roku przedszkolnego grupy III w wykonaniu przedszkolaków.

Nagranie wideo

We wtorek 6-9-2011 r. o godz. 1700 odbyło się zebranie rodziców dzieci z wszystkich oddziałów przedszkolnych, w tym dzieci pięcioletnich w grupie III. Oto podsumowanie zebrania z tej grupy:

1. Poniedziałek - "Dzień z zabawką" (dziecko może przynieść do przedszkola swoją ulubioną zabawkę).
  2. Istnieje możliwość zabierania przez dzieci do przedszkola własnych napojów.
  3. Składka na Komitet Rodzicielski wynosi 25,00 zł za półrocze. Pobierana w październiku (za pierwszy semestr) razem z opłatą za przedszkole.
  4. Ubezpieczenie w kwocie 27,00 zł za cały rok płatne razem z wrześniowymi opłatami.
  5. Zajęcia z rytmiki wynoszą 8,00 zł za m-c.
  6. W tym roku będzie dostępny zestaw książek dla pięciolatków pt. "Razem w Przedszkolu" wyd. WSIP w cenie ok 85,00 zł (zakupu hurtowego dokona Przedszkole - prosimy nie dokonywać indywidualnych zakupów).
  7. Wycieczka planowana w maju lub czerwcu (miejsce do ustalenia w terminie późniejszym).
  8. Prosi się rodziców o dostarczenie pasty, kubka oraz szczoteczki do zębów.
  9. Wyprawka przedszkolaka:
  • blok rysunkowy,
  • blok rysunkowy kolorowy,
  • blok techniczny zwykły,
  • blok techniczny kolorowy,
  • papier kolorowy,
  • plastelina ASTRA (ważne - nie CHIŃSKA)
  • kredki ołówkowe LYRA,
  • kredki świecowe BAMBINO,
  • ołówek,
  • gumka do mazania,
  • farby plakatowe,
  • klej biurowy,
  • pisaki,
  • pędzel,
  • teczka rysunkowa na prace dziecka (zapinana na gumkę), podpisana,
  • temperówka,
  • ryza papieru ksero (na cały rok),
  • chusteczki higieniczne w pudełku,
  • strój na gimnastykę (kolor dowolny) - zajęcia we wtorki.