WIZJA NASZEGO PRZEDSZKOLA

PRZEDSZKOLE JEST MIEJSCEM DOBREJ ZABAWY,MĄDROŚCIĄ, SZCZĘŚCIEM, RADOŚCIĄ.

Nasze przedszkole jest:

Przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci, rodziców, promującym działania twórcze,

Placówką przyjazną, innowacyjną, przygotowującą dzieci do podjęcia nauki w szkole, nastawionym na osiąganie sukcesów.

Zmierzamy do:

Wychowania samodzielnego, kreatywnie myślącego, otwartego na kontakty z otoczeniem, umiejącego współdziałać z innymi, wszechstronnie rozwiniętego absolwenta przedszkola