Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny, bezpieczny, radosny rozwój wszystkim swoim wychowankom.

Traktujemy każde dziecko indywidualnie i podmiotowo. Sprawiamy, że czują się one kochane, akceptowane i szczęśliwe. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesu, ale również do radzenia sobie z porażkami.

Spełniamy oczekiwania rodziców :

1. Wspieramy indywidualny rozwój osobowości dziecka.
  2. Promujemy zdrowie fizyczne i psychiczne.
  3. Zapewniamy pełną opiekę dydaktyczną i wychowawczą.
  4. Dzieci osiągają dojrzałość szkolną
  5. Zdobywają wiedzę i umiejętności dzięki aktywnym metodom pracy.
  6. Kreatywnie wyrażają własne myśli, doświadczenia i wrażenia odbierane z rzeczywistości.
  7. Poznają swoje prawa i obowiązki.