Przedszkole Publiczne w Wojniczu posiada cztery oddziały.

Pracuje w godzinach od 6.00 do 17.00

Jasne i przestronne sale zajęć umożliwiają dzieciom wszechstronny rozwój a nowe wyposażenie, atrakcyjne zabawki, pomoce dydaktyczne rozwijają wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci. Szerokie korytarze, duża szatnia i holl zapewniają bezpieczeństwo przedszkolakom a ich rodzicom komfort podczas codziennych wizyt.

Wokół przedszkola rosną drzewa, które izolują placówkę od gwaru osiedla, pochłaniają kurz z ulicy a także zdobią plac zabaw. Zakupiono zestaw nowoczesnych i bardzo atrakcyjnych urządzeń ogrodowych. Są bezpieczne, ekologiczne i zachęcają do zabaw i zajęć sportowych.

Zapewniamy przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego dziecka, oraz wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z małym dzieckiem jest przyjemnością.