Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Przedszkole Publiczne w Wojniczu posiada cztery oddziały.

Pracuje w godzinach od 6.00 do 17.00

Jasne i przestronne sale zajęć umożliwiają dzieciom wszechstronny rozwój a nowe wyposażenie, atrakcyjne zabawki, pomoce dydaktyczne rozwijają wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci. Szerokie korytarze, duża szatnia i holl zapewniają bezpieczeństwo przedszkolakom a ich rodzicom komfort podczas codziennych wizyt.

Wokół przedszkola rosną drzewa, które izolują placówkę od gwaru osiedla, pochłaniają kurz z ulicy a także zdobią plac zabaw. Zakupiono zestaw nowoczesnych i bardzo atrakcyjnych urządzeń ogrodowych. Są bezpieczne, ekologiczne i zachęcają do zabaw i zajęć sportowych.

Zapewniamy przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego dziecka, oraz wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z małym dzieckiem jest przyjemnością.

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia Dowiedz sie wiecej o plikach cookiesPolityka prywatnosci.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information