W celu dostosowania treści i usług dostępnych za pośrednictwem Portalu do indywidualnych potrzeb i zainteresowań Użytkowników, Administrator używa tzw. cookies, tj. krótkich informacji tekstowych zapisywanych na komputerze Użytkownika, które serwer może odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego komputera. Cookies dostarczają danych statystycznych o ruchu Użytkowników i korzystaniu przez nich z poszczególnych stron Portalu oraz umożliwiają sprawne identyfikowanie Użytkownika i jego preferencji co pozwala na poznanie jego zachowań i zainteresowań. Użytkownik może w każdej chwili wyłączyć w swojej przeglądarce opcję przyjmowania cookies, jednakże wyłączenie cookies może spowodować utrudnienia czy wręcz uniemożliwić korzystanie z niniejszego Portalu.

WIZJA NASZEGO PRZEDSZKOLA

PRZEDSZKOLE JEST MIEJSCEM DOBREJ ZABAWY,MĄDROŚCIĄ, SZCZĘŚCIEM, RADOŚCIĄ.

Nasze przedszkole jest:

Przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci, rodziców, promującym działania twórcze,

Placówką przyjazną, innowacyjną, przygotowującą dzieci do podjęcia nauki w szkole, nastawionym na osiąganie sukcesów.

Zmierzamy do:

Wychowania samodzielnego, kreatywnie myślącego, otwartego na kontakty z otoczeniem, umiejącego współdziałać z innymi, wszechstronnie rozwiniętego absolwenta przedszkola

Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny, bezpieczny, radosny rozwój wszystkim swoim wychowankom.

Traktujemy każde dziecko indywidualnie i podmiotowo. Sprawiamy, że czują się one kochane, akceptowane i szczęśliwe. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesu, ale również do radzenia sobie z porażkami.

Spełniamy oczekiwania rodziców :

1. Wspieramy indywidualny rozwój osobowości dziecka.
  2. Promujemy zdrowie fizyczne i psychiczne.
  3. Zapewniamy pełną opiekę dydaktyczną i wychowawczą.
  4. Dzieci osiągają dojrzałość szkolną
  5. Zdobywają wiedzę i umiejętności dzięki aktywnym metodom pracy.
  6. Kreatywnie wyrażają własne myśli, doświadczenia i wrażenia odbierane z rzeczywistości.
  7. Poznają swoje prawa i obowiązki.

Przedszkole Publiczne w Wojniczu posiada cztery oddziały.

Pracuje w godzinach od 6.00 do 17.00

Jasne i przestronne sale zajęć umożliwiają dzieciom wszechstronny rozwój a nowe wyposażenie, atrakcyjne zabawki, pomoce dydaktyczne rozwijają wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci. Szerokie korytarze, duża szatnia i holl zapewniają bezpieczeństwo przedszkolakom a ich rodzicom komfort podczas codziennych wizyt.

Wokół przedszkola rosną drzewa, które izolują placówkę od gwaru osiedla, pochłaniają kurz z ulicy a także zdobią plac zabaw. Zakupiono zestaw nowoczesnych i bardzo atrakcyjnych urządzeń ogrodowych. Są bezpieczne, ekologiczne i zachęcają do zabaw i zajęć sportowych.

Zapewniamy przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego dziecka, oraz wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z małym dzieckiem jest przyjemnością.