Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola! Wraz z nowym rokiem szkolnym część naszych przedszkolaków awansowała do starszych grup, aby tam po wakacjach przywitać się ze swoimi długo niewidzianymi kolegami, koleżankami i paniami. Szczególnie ciepło witamy nasze Maluszki które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Życzymy Wam szybkiej adaptacji , mamy nadzieję że wkrótce za drzwiami będzie słychać tylko śmiech i wesołą zabawę. A wszystkim naszym Przedszkolakom życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele nowych przygód i przedszkolnych przyjaźni, radości z nauki, beztroskiej zabawy i uśmiechu od ucha do ucha!