Serdecznie witamy po wakacjach !

Rozpoczynamy nowy rok pracy w naszym przedszkolu.

Szczególnie miło witamy najmłodsze dzieci, które pierwszy raz przekraczają progi naszego przedszkola.

Już od czwartku 1 września 2016 roku wszystkie dzieci zaczną swoje przygody w przedszkolu.

Życzymy Wam niezapomnianych wrażeń, wiele zabawy, mnóstwa przyjaciół i samych radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu.

Rodziców i opiekunów zapraszamy na spotkanie w dniu 08.09.2016 r. (czwartek) na godzinę 16.30, w trakcie którego omawiane będą sprawy organizacyjne dotyczące rozpoczynającego się  roku przedszkolnego.