Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Serdecznie witamy po wakacjach !

Rozpoczynamy nowy rok pracy w naszym przedszkolu.

Szczególnie miło witamy najmłodsze dzieci, które pierwszy raz przekraczają progi naszego przedszkola.

Już od czwartku 1 września 2016 roku wszystkie dzieci zaczną swoje przygody w przedszkolu.

Życzymy Wam niezapomnianych wrażeń, wiele zabawy, mnóstwa przyjaciół i samych radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu.


Rodziców i opiekunów zapraszamy na spotkanie w dniu 08.09.2016 r. (czwartek) na godzinę 16.30, w trakcie którego omawiane będą sprawy organizacyjne dotyczące rozpoczynającego się  roku przedszkolnego.

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia Dowiedz sie wiecej o plikach cookiesPolityka prywatnosci.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information