V oddział przedszkolny  w publicznym Przedszkolu w Wojniczu współfinansowany ze środków unijnych

Gminny Zespół Ekonomiczno- Administarcyjny Szkół w Wojniczu już po raz kolejny jest realizatorem Projektu Unijnego skierowanego do dzieci. Tym razem dotacja unijna została przeznaczona dla Publicznego Przedszkola w Wojniczu, w którym został otwarty V dodatkowy oddział przedszkolny dla dzieci w wieku 4 lat. Projekt opiewa na kwotę 179954,01zł. z czego dofinansowanie ze środków unijnych to 152960,01zł. Z otrzymanej dotacji zmodernizowano i dostosowano salę do zajęć dydaktycznych oraz wyposażono ją w niezbędne pomoce dydaktyczne, edukacyjne  i zabawki. Przedszkole zyskało nowy laptop i urządzenie wielofunkcyjne. Do realizacji projektu oddelegowano 2 nauczycieli wychowania przedszkolnego z PP w Wojniczu. Dzieci zyskały możliwość uczestnictwa w darmowych, dodatkowych zajęciach z języka angielskiego, gimnastyki korekcyjnej, rytmiki oraz logopedii.

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej. Czas trwania projektu: 01.07.2014 r. - 30.06.2015 r.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.