Tak jest świat urządzony, że po nocy przychodzi dzień, po burzy powraca spokój, a po pracy każdemu należy się zasłużony odpoczynek. Rok szkolny 2013/2014, czas wytężonej pracy dzieci, nauczycieli i rodziców właśnie dobiegł końca, więc teraz pora na wytchnienie i wszyscy udajemy się na wakacje. Z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia upragnionych wakacji składamy wszystkim Szanownym Rodzicom i Drogim Przedszkolakom serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę i szczere życzenia udanego wypoczynku. Życzymy dobrego zdrowia i niczym niezmąconej radości, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód. Niech każdy dzień wakacji pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i "ładujcie akumulatory", ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Życzymy, byśmy mogli się dnia 1 września spotkać w przedszkolu zdrowi, szczęśliwi, wypoczęci i pełni zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym. A naszym wychowankom, którzy rozpoczną naukę w szkole życzymy owocnej pracy i wszystkiego najlepszego na nowej drodze edukacji, w roli uczniów.