SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Wszystkich Rodziców i opiekunów dzieci uczęszczających do Przedszkola, naszych absolwentów, Rodziców z przyszłymi przedszkolakami, ich rodziny oraz wszystkich chętnych

na Festyn Rodzinny

do Przedszkola Publicznego w Wojniczu

26 maja (niedziela) - rozpoczęcie o godz. 13.00

W programie:

* Występy artystyczne przedszkolaków

* Teatrzyk dla dzieci w wykonaniu rodziców

* Występy "Wojnickich Talentów"

* Pokaz cyrkowy

* Przedstawienie teatralne

* inne atrakcje na scenie i w ogrodzie przedszkolnym

ponadto:

+ loteria fantowa, konkursy, zabawy,

+ malowanie twarzy

+ grill

+ pyszne domowe ciasta

+ lody, napoje, kawa, herbata

+ frytki, zapiekanki, bigos domowy