Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się według następującego harmonogramu:
Oddział I - 18.06.2019r.(wtorek)- godz. 10.00 w przedszkolu
Oddział II - 18.06.2019r.(wtorek)- godz. 13.00 w przedszkolu
Oddziały III i IV - 19.06.2019r.(środa)- godz. 13.00 w kinie "Wawel"
Oddział V - 19.06.2019r.(środa)- godz. 13.00 w przedszkolu.

Zapraszamy serdecznie na dni otwarte do naszego przedszkola, które odbędą się w dniach 26 i 27 czerwca w godzinach 14.00 - 16.00.

Bardzo proszę o zapoznanie się z "Procedurami reagowania w przypadku wystąpienia zewnętrznych i wewnętrznych zagrożeń fizycznych w szkole i przedszkolu" oraz dokumentem "Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów. Dokumenty znajdują się na stronie Bezpieczna szkoła Ministerstwa Edukacji Narodowej: https://bezpiecznaszkola.men.gov.pl/bezpieczna-szkola-zagrozenia-i-zalecane-dzialania-profilaktyczne-w-zakresie-bezpieczenstwa-fizycznego-i-cyfrowego-uczniow/

Katarzyna Kura - dyrektor przedszkola.

Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych,
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny.
Pogody w sercu i radości płynącej
ze Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego święconego
w gronie najbliższych szczerze życzy wszystkim

dyrekcja i personel Przedszkola Publicznego w Wojniczu

Uroczystość "Dnia Babci i Dziadka".

Uroczystość "Dnia Babci i Dziadka" odbędzie się wg następującego harmonogramu:

Oddział I - czwartek 10.01.2019r. godz.10.00 (w przedszkolu)
Oddział II - piątek 11.01.2019r. godz.10.00 (w przedszkolu)
Oddział I - piątek 11.01.2019r. godz.13.00 (w przedszkolu)

Oddział III i IV - piątek 01.02.2019r. godz.10.00 (Dom Grodzki w Wojniczu)

Uroczysta Wigilia wszystkich Przedszkolaków odbędzie się w czwartek 20 grudnia. Prosimy rodziców o odświętne ubranie swoich pociech.

W czwartek 6 grudnia z wizytą do naszych Przedszkolaków przybędzie Święty Mikołaj. Dzieciaki ugoszczą tego oczekiwanego gościa piosenkami i wierszykami. Emocje będą wielkie :)

We wtorek 27 listopada od godz.10.00 odbędzie się "Zabawa andrzejkowa" dla wszystkich przedszkolaków.

Prosimy rodziców o przygotowanie dzieciom strojów przebierańców.

Życzymy wszystkim cudownej i niezapomnianej zabawy.

Dnia 23 listopada (piątek) obchodzimy w naszym przedszkolu "Dzień Pluszowego Misia".

Prosimy aby dzieci przyniosły do przedszkola w tym dniu swojego ukochanego misia.